Liverpool'dan Karius açıklaması: 'Her şeyden haberdarız!'

Liverpool yönetiminden Karius'un Beşiktaş'tan ayrılarak geri döneceği yönündeki iddialar hakkında açıklama geldi.

Liverpool'dan Karius açıklaması: 'Her şeyden haberdarız!'

Alman basınında kaleci Karius'un, 4 aydır maaş alamadığı gerekçesiyle Beşiktaş'ı FIFA'ya şikayet ettiği yönündeki iddilar kamuoyunda büyük gündem yaratırken, Liverpool yönetimi de Karius'un geri dönüp dönmeyeceği konusundaki kesin tavrını ortaya koydu. 

Alman Bild gazetesi, Karius'un 4 aydır maaş alamadığı gerekçesiyle Beşiktaş'ı 20 Şubat'ta FIFA'ya şikayet ettiğini yazdı ve FIFA'nın kararına göre siyah beyazlı kulübe hem finansal, hem de sportif anlamda yaptırım uygulanabileceği kaydedildi. Öte yandan Liverpool yönetiminin de kiralık sözleşmesinin bitiminden önce Karius'u geri çağırmaya niyetli olmadığı yazıldı. 

"ŞENOL GÜNEŞ'İN AÇIKLAMALARINDAN HABERDARIZ"


Liverpool yönetimi, "Şenol Güneş'in Karius hakkındaki açıklamalarından haberdarız. Ancak Karius'un Beşiktaş'ta düzenli oynamasından mutluyuz ve şu an itibariyle oradan ayrılması söz konusu değil." ifadelerini kullandı. 

ESPN'nin haberine göre Liverpool yönetimi 2 yıllığına Beşiktaş'a kiraladığı kaleci Karius'u sözleşmesi bitmeden geri almak istemiyor. Jurgen Klopp'un da bu konuda kesin kararlı olduğu ve Karius'un bu aşamada takıma dönmesi halinde hiç forma şansı bulamayı daha da geriye gideceğini düşünüyor. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER