Marcelo ile yeni sözleşme

Sağ ayak bileğinden sıkışma sendromu nedeniyle ameliyat edilen Marcelo, tatile çıkmak için doktor Sarper Çetinkaya'nın iznini bekliyor.

Marcelo ile yeni sözleşme

Son günlerde çıkan Lyon'a gideceği iddiaların ise Brezilyalı stoper, "Beşiktaş'ta kontratım devam ediyor. Bana gelen bir teklif yok. Konuşulacak bir şey de yok. Sözleşmemi uzatmak istiyorum" cevabını vermişti. Bu arada Fransa basınında Marcelo ve Lyon transferiyle ilgili haber yer almazken, Fransız ekibinin Chelsea’de forma şansı bulamayan Kurt Zouma ile anlaştığı iddia ediliyor.

Beşiktaş yönetimi sözleşmesi gelecek sezon sonunda bitecek Marcelo'ya 3+1 yıllık sözleşmeyi kabul etti. Brezilyalı stopere üç yıl için 2'şer milyon euro ödenecek. Üçücü yıl en az 20 maçta 11'de başlaması durumunda artı bir yılda da 2 milyon euro verilecek. Aksi taktirde maaşı 1.2 milyon euro'ya düşecek.

1.4 milyon euro'ya oynayan Brezilyalı oyuncu ise Kjaer ve Skrtel'in 4 milyon euro, Serdar Aziz'in de 2 milyon euro aldığı ortamda kendisine en azındam 2-2.5 milyon euro aralığında bir rakam istediğini yönetime iletmişti.


Kaynak: Fotospor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER