Mircea Lucescu, Beşiktaş için İstanbul'a geliyor

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş'ta danışman olarak düşünülen Mircea Lucescu'ya yeni teknik direktör Sergen Yalçın'ın da yeşil ışık yakmasının ardından Siyah Beyazlı yönetim görüşmeleri hızlandırdı.

Mircea Lucescu, Beşiktaş için İstanbul'a geliyor

Süper Lig ekibi BeşiktaşSergen Yalçın'ın teknik direktörlük koltuğuna oturmasının ardından Mircea Lucescu'yu da göreve getiriyor.

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; Siyah Beyazlı yönetim, Bükreş’e gidip görüşmeler yaptığı Lucescu'yu bugün İstanbul'a getiriyor.

Sergen Yalçın’ı teknik direktörlük görevine getiren Kartal'da sıradaki önemli transfer Mircea Lucescu... Başarılı teknik adam Sergen Yalçın'a destek olacak tecrübeli bir ismi Siyah Bezyalı ekibe kazandırmak isteyen başkan Ahmet Nur Çebi ve ekibi son olarak A Milli Takım'ı çalıştıran deneyimli isim Mircea Lucescu'yu  ikna etti. Rumen futbol adamı, bugün kulübe gelip Ahmet Nur Çebi ve yöneticilerle bir araya gelecek. 

Beşiktaş'ta Lucescu'nun danışmanlık yapacağı öğrenilirken yaş ortalaması artan kadronun yeniden yapılanma sürecinde aktif rol oynayacağı ifade ediliyor. Lucescu, EURO 2020 biletini alan A Milli Takım'ın iskeletinin oluşmasında önemli rol oynamıştı.

Kaynak: Goal.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER