banner197

Orman : "Demba Ba'ya iyi bir teklif var"

Beşiktaş Kulübü başkanı Fikret Orman, Senegalli yıldız Demba Ba'ya teklifler olduğunu ve bunu değerlendireceklerini söyledi.

Orman : "Demba Ba'ya iyi bir teklif var"

Fikret Orman, Ankara'daki Türkiye Futbol Federasyonu Seçimli Olağan Genel Kurulu'nda yayıncı kuruluş Lig TV'ye açıklamalarda bulundu.

Demba Ba için 13 milyon euro teklif edildiğini belirten Orman, "Daha göndermedik ama iyi bir teklif var. Ödeme şartlarını konuşuyoruz" dedi.

Orman, Beşiktaş'ta her oyuncunun satılabileceğini belirterek, "Bence de iyi bir teklif. Bizden daha önemlisi oyuncuyla görüşülmüş. Oyuncu gitmek istediğini menajeri kanalıyla bize iletti. Onun için biz böyle bir yönteme gittik. Biz oyuncuyu yollamadık, oyuncu gitmek isteyince konuşuruz" ifadelerini kullandı.

"ŞİMDİ NE DİYECEKLER"

Aynı şekilde siyah-beyazlı savunma oyuncusu Ersan Gülüm için de teklif aldıklarını açıklayan Orman, "İlk önce oyuncu konuştu. Ondan sonra biz görüşürüz. Buradan da bazı Beşiktaşlılara selam olsun. 'Ersan ile niye sözleşme imzaladınız' diyenler, şimdi bu paralar gelince ne diyecek" diye konuştu.


"TÜZÜK DEĞİŞMELİ"

Orman, TFF seçiminde gündeme gelen tüzük değişikliğiyle ilgili soruya ise "Değiştirilmesi gerekiyor. 60 imza, katı yapılmış. 2008'de düzenlenmiş bir şey ama biraz katı olmuş. 'Bir, iki, üç imza olmasın ama 30 imzayı toplayan aday olsun' diyorum" yanıtını verdi.

VODAFONE ARENA'YA NE ZAMAN GEÇİLECEK?

Yapımı devam eden Beşiktaş'ın yeni stadı Vodafone Arena'yı 20 Eylül'de açmayı planladıklarına değinen Orman, ilk 6 maçı deplasmanda oynamak istediklerini söyledi.

Orman, 30-35 bin kombine satmayı hedeflediklerini dile getirerek, loca satışının ise bittiğini kaydetti. Orman, "Almak istedik, bize loca vermedi" diyenlerin yalan söylediğini savundu. 

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2015, 18:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER