Şenol Güneş'in 5 isteğinden 1.5'uğu yerine getirildi

Beşiktaş’ta Şenol Güneş’in devre arasında yönetime 5 maddelik bir transfer raporu sunduğu ortaya çıktı. Güneş’in sunduğu raporda yer alan maddelerden yönetimin sadece 1.5’uğunu yerine getirmesi ise dikkat çekti.

Şenol Güneş'in 5 isteğinden 1.5'uğu yerine getirildi

Şenol Güneş’in sunduğu raporda yer alan maddelerden yönetimin sadece 1.5’uğunu yerine getirmesi ise dikkat çekti.

1-Fabri dönmeli… Karius’la yola devam edemem. Kendini buraya ait hissetmiyor. Fabri’den yetenekli ama aklı burada değil.

2- Burak Yılmaz’ı alalım… İsimlerini getirdiğiniz her oyuncunun kendine ait bir değeri var ama Burak bu ligi en iyi tanıyan oyuncu.

3- Sol beke mutlaka takviye yapalım… Adriano’ya bu sezon kadar güvenebilirdim ama artık kefil olamam. Gitmeli ve yerine sol bek almalıyız.

4- Biri ayağı düzgün diğeri ise yerli iki stoper alalım… Roco’nun bize katkısı yok. Vida’nın yanında oyun kurabilecek bir isme ihtiyacım var. Yedeğe de yerli bir stoper takviyesi yapmalıyız.

5- Babel’i istemiyorum. Quaresma bile giderse, sol kanada ihtiyacım yok… Lens, Caner, Mustafa Pektemek ve Güven’le iki kanatı sezon sonuna kadar idare ederim.

Beşiktaş yönetimi ise Karius’u tuttu. Roco ve Adriano’yu gönderemedi. Güneş’in sezon başında da veto ettiği Isimat-Mirin’i aldı. Kagawa ile sürpriz yapıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER