banner197

Şenol Güneş O Taraftarı İki Şartla Affetti !

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, 4 Mart 2018’de deplasmana gittiği Trabzon’da, havaalınında kendisine hakaret eden taraftarı affetti. İki şartla.

Şenol Güneş O Taraftarı İki Şartla Affetti !
Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında yarın Trabzonspor ile yapacağı karşılaşma için Trabzon'a gitmişti. Havaalanından otobüslere binilirken bir grup taraftar Şenol Güneş’e sataştı ve hakaret vari sözler sarfetti. Güneş ile taraftarlar arasında tartışma yaşandı.

PROVAKASYON

Güneş, ‘Bunun Trabzonspor ve Beşiktaş’a zarar verecek bir provokasyon olduğunu düşünüyorum’ diyerek kendisine hakaret eden Sefa İsaoğlu hakkında şikâyetçi oldu. Görüntüleri izleyen savcılık, İsaoğlu’nun Güneş’e hakaret ettiğini tespit etti ve soruşturma başlattı. İsaoğlu’nun ifadesi alındı. İsaoğlu ‘Oraya gitme amacım. Beşiktaş’ın moralini bozmaktı. Sadece bir kere Rezilsin dedim’ diyerek suçunu kabul etti. Hakaret suçuuzlaşmakapsamındaki suçlardan olduğu için dosya uzlaşma bürosuna gönderildi.

BROŞÜR DAĞITSIN

Güneş, kendisine hakaret eden taraftar Sefa İsaoğlu ile uzlaşıp affetmek için iki şart koydu. Taraftarın sporda şiddete hayır konulu broşür dağıtması ve öfke kontrol eğitimine katılmasını istedi. Taraftar da bunu kabul etti. Trabzon sokaklarında ‘sporda şiddete hayır’ konulu broşürler dağıttı ve öfke kontrol eğitimlerine katıldı. Güneş de uzlaşarak taraftarı affetti. Trabzon Cumhuriyet Başsavcılığı, taraftar hakkında takipsizlik kararı verdi. 
Kaynak:Milliyet
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER