Sergen Yalçın hedefi belirledi

Beşiktaş'In teknik patronu Sergen Yalçın, Vodafone Arena'da 4-0 kazandıkları BB Erzurumspor maçı sonrası yönetimle bir toplantı yaptı.

Sergen Yalçın hedefi belirledi

Beşiktaş'ın teknik patronu Sergen Yalçın, Vodafone Arena'da 4-0 kazandıkları BB Erzurumspor maçı sonrası yönetimle bir toplantı yaptı.

Takımın iyi sonuçlar almasının önemli olduğunu belirten Yalçın daha yeni ayağa kalktıklarını belirterek yapılacak çok işlerinin olduğunu söyledi.

Özellikle Ocak ve Şubat ayındaki maçların çok önemli olduğunu belirten genç teknik adamın "Puan kaybetmememiz gereken bazı müsabakalarda aldığımız kötü sonuçlar yüzünden hala istediğimiz puanda değiliz. Bizim arzu ettiğimiz hedefe ulaşmamız için Erzurumspor ile başlayan yeni bir galibiyet serisine daha ihtiyacımız var" dediği öğrenildi.

4 genç oyuncu hariç kadrosundaki tüm oyunculara ilk 11'de yer veren Yalçın "Ocak ve şubat aylarında çok zor maçlar var. Sadece bizim değil yarıştaki tüm rakiplerimizin zor maçları olacak. Lig sonunda ocak ve şubat aylarındaki maçlardan en az kayıpla çıkan takımlardan biri şampiyon olacak." ifadelerini kullandı.

Fotomaç

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2020, 11:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER