TFF, Beşiktaş'ın itirazını bir kez daha reddetti!

Gelen son dakika bilgisine göre; Beşiktaş, yaptığı açıklamayla Göztepe maçıyla ilgili kural hatası itirazının TFF tarafından bir kez daha reddedildiğini ve Tahkim'e gideceklerini açıkladı.

TFF, Beşiktaş'ın itirazını bir kez daha reddetti!

Beşiktaş'tan konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

İzmir Gürsel Aksel Stadyumu'nda Göztepe ile oynadığımız maçın ardından konu ile ilgili itirazımızı 28.01.2020 tarihinde Merkez Hakem Kurulu Başkanlığı'na gönderilmek üzere TFF Başkanlığı'na ilettik.

TFF Yönetim Kurulu, 13.02.2020 tarihli toplantısının ardından almış olduğu kararı ve başvurumuzun reddedildiğine dair yazıyı, TFF Genel Sekreterliği'nin göndermiş olduğu karar yazısı ile tarafımıza iletti.

İtirazlarımıza konu Yönetim Kurulu kararının temelinin, aksi yayıncı kuruluş görüntüleri ile kolaylıkla tespit edilebilen, yalan beyan içeren hakem raporlarına dayanmış olması ve Futbol Oyun Kuralları'nın amacına ve mantığına aykırı temele oturturulmuş olması sebebiyle konuyu;

20.02.2020 tarihinde göndermiş olduğumuz duruşma talepli itiraz dosyamız ile TFF Tahkim Kurulu'na taşımış bulunmaktayız. Kamuoyunun bilgisine sunarız.

Kaynak : Superhaber.tv

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER