banner197

Torino, Adem Ljajic için Beşiktaş'tan servet istedi!

Beşiktaş'ın görüşmelerini sürdürdüğü Adem Ljajic'in transferi için Torino ile pazarlıklar devam ediyor. Kiralama formülüne sıcak bakmayan İtalyan ekibi Beşiktaş'tan 7 milyon euro bonservis bedeli istedi.

Torino, Adem Ljajic için Beşiktaş'tan servet istedi!

Beşiktaş'ın Partizan'la deplasmanda oynadığı maç öncesi yöneticilerin Ozan Tufan'ın menajeri Mirsad Türkcan'la yemekte buluşması, F.Bahçeli futbolcunun siyah-beyazlı takıma geleceği şeklinde yorumlanmıştı. Ancak Beşiktaş kulübü bu iddiaları resmi internet sitesinden yaptığı açıklama ile yalanlamıştı. Mirsat Türkcan'ın aynı zamanda Torino forması giyen Adem Ljajic'in de menajerliğini yaptığı ve pazarlıkların bu oyuncu için olduğu öğrenildi.

26 yaşındaki futbolcu 3 milyon Euro karşılığında Beşiktaş'a 'Evet' derken kulübünün kiralama formülüne sıcak bakmadığı, 7 milyon Euro bonservis bedeli istediği öğrenildi. Beşiktaş ise kiralama formülünde ısrar ediyor.


Tarafların bugün yeniden bir araya gelerek, anlaşma zemini arayacağı belirtildi. Öte yandan Sırp basını, Beşiktaş'ın Ljajic'i 1 yıllığına kiralık olarak kadrosuna kattığını ileri sürdü.

Kaynak - Sabah

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER