Yasin Öztekin'den Galatasaray'a Beşiktaş Resti

Vodafone Park'taki Shakira konserinde özel açıklamalarda bulunan Yasin Öztekin, "Beşiktaş ile daha önce görüştüm haber bekliyorum. Burada oynamayı istiyorum" dedi.

Yasin Öztekin'den Galatasaray'a Beşiktaş Resti

Transferde sessizliğini koruyan ve gidecek oyunculardan elde edilecek bütçe ile takviye yapacak olan Beşiktaş'ta ismi daha önce gündeme gelen Yasin Öztekin, Siyah-Beyazlı kulüple görüştüğünü söyledi. Önceki gece dünyaca ünlü şarkıcı Shakira'nın Vodafone Park'taki konserine gelen Yasin, çıkışta açıklamalarda bulundu. Galatasaray ile olan bağının tamamen koptuğunu dile getiren Yasin, "Beşiktaş ile daha önce görüştüm haber bekliyorum. Burada oynamayı istiyorum" ifadelerii kullandı.

'BU STATTA OYNAMAYI İSTERİM'

Konsere gelen sporseverlerle de konuşan ve onların fotoğraf isteğini kırmayan 32 yaşındaki başarılı futbolcu, "Bu stat hakikaten çok güzel. Her futbolcu burada oynamayı ister. Umarım ben de oynarım. Benim açıdan sorun yok. Kulübün kararı önemli" sözlerine yer verdi. Yasin'in konser çıkışında Beşiktaş yazılı duvardan geçmesi de ilginç bir görüntü oluşturdu.

Kaynak - Habertürk

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER