Yıldız Futbolcu Gitmek Üzere ! Fark 1 Milyon Euro

Stuttgart, Beşiktaş'ın yıldızı için gözünü kararttı. Bundesliga ekibi, sözleşmesinde 10 milyon Euro'luk serbest kalma opsiyonu bulunan Tolgay Arslan için son olarak 9 milyon Euro önerme kararı aldı.

Yıldız Futbolcu Gitmek Üzere ! Fark 1 Milyon Euro

 Bundesliga'da geçen sezonu 51 puanla 7. sırada tamamlayan Stuttgart, teknik direktör Tayfun Korkut'la 2020'ye kadar yeni sözleşme imzalamıştı. Yeni sezon planlaması doğrultusunda başarılı hocanın son 2 sezondur takibinde bulunan Tolgay Arslan'ı bu kez Beşiktaş'tan koparmayı amaçlayan Bundesliga ekibi, Siyah- Beyazlılar'ın kapısını bu hafta yeniden çalma kararı aldı.
Tecrübeli ön libero için son olarak 5 milyon Euro'luk teklifini 7 milyon Euro'ya yükselten Stuttgart, Siyah-Beyazlılar'dan olumlu ya da olumsuz bir geri dönüş olmaması sonrasında gözünü kararttı.
Teklif 9 milyon euro ama yönetim 10 milyon euro istiyor

Stuttgart'ın Tolgay Arslan için ayırdığı bütçeyi, 9 milyon Euro'ya  kadar çıkarma kararı aldığı bildirildi. Sözleşmesinde 10 milyon Euro'luk serbest kalma maddesi bulunan deneyimli futbolcu için yönetimin, bu miktarda ısrarcı olduğu konuşuluyor.
Başarılı futbolcu, 4 sezonluk Beşiktaş kariyerinde 115 maça çıkıp 2 gol atmıştı.

Kaynak: Star

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER