Gelecek sezonun transfer çalışmalarına başlayan Beşiktaş, Anderson Talisca'dan yüksek maliyeti nedeniyle vazgeçti ve farklı isimlere yöneldi. Şenol Güneş'in raporu doğrultusunda gözler Davy Klaassen'e çevrildi. Hollandalı yıldız için Ajax ile görüşmelere başlanacak.

Beşktaş bir türlü dinmek bitmeyen sevdası Anderson Talisca'yı yine orta saha rotasyonu takviyesindei llk sıraya yazdı ancak aynı senaryo tekrarlandı. Yüksek maliyet nedeniyle Brezilyalı yıldızdab vazgeöildi. Senelik 4 milyon euro kazanan sambacının kiralanması gündemdeydi ancak bu haliyle bile siyah beyazlılara çıkacak fatura çok ağor bir seviyeye ulaşıyor. Ronaldo'nun da forma giydiği Al-Nassr'da yeni teknilk direktörün henüz belirlenmemesi de kararda etkili oldu. 29 yaşındaki oyuncunun menajeri süreç tamamlanmadan cevap veremeyeceklerini iletti ve rota farklı isimlere çevrildi.


Yeni hedef Davy Klaassen

Beşiktaş'ın toplam borcu ne kadar? Beşiktaş'ın toplam borcu ne kadar?

Anderson Talisca'da şu an için beklenen adımları atamayan Beşiktaş'ta gündeme gelen isimlerden biri de Davy Klaassen oldu. Kulübü Ajax ile sözleşmesinin bitimine 1 sene kalan Hollandalı yıldız için önümüzdeki günlerde görüşmeler başlayacak. 30 yaşındaki oyuncu bu sezon çıktığı 46 kaşılaşmada 10 gol atıp 3 asist yaptı.