Fenerbahçe'yi Kadıköy'de farklı mağlup ederek 3 puan kazanan Beşiktaş'ta tayyip Talha sanuç depremi yaşanıyor. sakatlıktan geri dönen ancak hızlı bir şekilde derbide oynayan Tayyip Talha sarnuç ilk yarının başlarından sakatlanarak oyundan çıkmıştı. Tayyip Talha sarnuç son sağlık durumu şenol Güneş açıkladı!

Şenol Güneş açıkladı!

Maçın ardından Bein sports ekranlarına konuşan Şenol Güneş kötü haberi duyurdu. Büyük teknik direktör Güneş "Tayyip Talha keşke bir an evvel geri dönebilse... Geleceği parlak bir stoper. Son durumunu bilmiyorum ama olumsuz duruyor." açıklaması yaptı. Tayyip Talha Sanuç sezonu kapatma ihtimali oldukça yüksek!

Tayyip Talha Sanuç son durumu ne?

Beşiktaş'ta Tayyip Talha sanuç son durumu Cenk Tosun açıkladı. cenk Tosun Tayyip için "Galibiyet Tayyip Talha Sanuç'a armağan. Talihsiz bir sakatlık geçirdi. İlk duyumlar, uzun süre uzak kalacak gibi. Çapraz bağ şüphesi var. Devre arası konuştum, ben de ağır sakatlıklar geçirdim. Belki 6 ay oynayamayacak ama önünde 10 sene var." ifadelerini kullandı.

6 ay olmayacak!

Bu sezonu kapatan Tayyip Talha Sanuç için gelecek sezon Beşiktaş'a katkılar sağlamaya devam edecektir açıklaması bulunuldu.

Tayyip Talha Sanuç çapraz bağlarının koptuğu öğrenildi.