Ocak ayı transfer döneminin uzamasıyla birlikte kış tescil süresi boyunca Vincent Aboubakar, Onur Bulut, Amir Hadziahmetovic, Omar Colley ve Alexandru Maxim'i kadrosuna katan Beşiktaş için dün Torinp'da forma giyen Valeri'nin menajeri siyah beyazlıları reddettiklerini açıklamıştı. Bir kötü haber de Rusya'dan geldi.

Şenol Güneş'in geri dönmesiyle birlikte transfer dönemini sabırsızlıkla bekleyen Beşiktaş, Vincent Aboubakar, Onur Bulut, Amir Hadziahmetovic, Omar Colley ve Alexandru Maxim ile kadrosunu güçlendirmiş ve şampiyonluk yarışında yerniden yer alacğaına yeniden inanmıştı. Birçok oyuncuyla yapılan kıran kırana pazarlıklar da gündemde geniş yer tutmuştu. Ancak olumsuz sonuçlanan girişimlerden biri daha medyaya açıklandı. Lokomotiv Moskova CEO'su Vladimir Leonchenko, Beşiktaş'ın teklifi ve Barinov'un transfer iddiaları hakkında açıklama yaptı.

Şenol Güneş yıldız oyuncunun biletini kesti! Şenol Güneş yıldız oyuncunun biletini kesti!


Tekliflerini reddettik
Leonchenko, 26 yaşındaki oyuncuya 5 milyon Euro teklif geldiği iddiaları hakkında; "Medyada dile getirilen bilgiler doğru değil. Lokomotiv'e Türk kulübünden gelen tek teklif 1.5 milyon Euro ve sonraki satıştan küçük bir yüzdeydi. Tabii bu teklifi kabul etmedik ve Türk kulübüne bildirdik. Böylece görüşmeler sona erdi. Lokomotiv'e bundan başka teklif gelmedi. Ne 4 milyon Euro ne de 5 milyon Euro" ifadelerini kullandı.