Beşiktaş'ta transferde hareketli saatler yaşanıyor. Beşiktaş aşbaşkanı Emre Kocadağ sabah saatleri itibariyle yıldız isimlerin transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Emre Kocadağ yaptığı açıklamada Beşiktaş'a müthiş bir 10 numara kazandıracağız açıklaması olay oldu!

Emre Kocadağ açıklamalar yaptı!

Avrupa ligi maçları sorulan Kocadağ ""Hangi rakip olursa olsun, Beşiktaş’ın hedefi Konferans Ligi’nde gruptan çıkıp finali zorlamak. Çok iyi, oturmuş bir kadromuz var. Bu kadro üstüne teknik ekibin takviye istekleri var. Kadroyu büyük oranda korumak istiyoruz." açıklamasında bulundu.

10 numara transferini açıkladı!

Emre Kocadağ'ın en büyük açıklaması 10 numara transferinde oldu. Kocadağ "Şu anda İspanya, İngiltere ve Almanya tecrübeleri olan 10 numara oynayan bir oyuncu ile görüşmelerimiz sürüyor. Kulübü ile olan bonservis sorununu çözmeye çalışıyoruz." açıklaması yaptı. Bu açıklama Beşiktaş taraftarını heyacanlandırırken, o 10 numaranın kim olduğu ortaya çıktı!

James Rodriguez geliyor!

jrod

Beşiktaş, Emre Kocadağ'ın yaptığı açıklamada gelecek kişinin James Rodriguez olduğu öğrenildii. Ancak James rodriguez'in transferinde ufak bir pürüz olduğu dün gece ortay açıkmıştı. Emre Kocadağ açıklamaları sonrası James Rodriguez ile pürüzlerin ortadan kaldırıldığı ve yıldız ismin Beşiktaş'a imza atmaya yakın olduğu öğrenildi.

3.5 milyon Euro teklif etti!

Beşiktaş'ın James Rodriguez ile 3 milyon euro civarında yaptığı teklif retedilmişti. Bu sabah itibariyle gelen bilgiler ise James Rodrigues için miktar 3.5 milyon euro olduğu ve transferin bittiği yönünde.

James Rodriguez Beşiktaş'a gelecek mi imzayı atacak mı bugün yarın netleşeceği de açıklandı. James rodriguez isminin çıkmasında İngiltere, Almanya ve İspanya'da 10 numara bölgelerinde yer aldığı biliniyor.