Bir taraftan ocak ayı transfer dönemine hazırlanan Beşiktaş diğer yandan gelecek sezonun hazırlıklarını da yapıyor. Teknik Direktör Şenol Güneş, Atiba Hutchinson hakkındaki kararını verdi.

Dünya Kupası nedeniyle verilen arada hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş'ta yapılması gereken takviyeler kadar gidecek veya sezon sonu sözleşmesini tamamlayacak oyuncular için de yoğun gündem var. Katar'daki turnuvaya giden ancak istediğini bulamayan Atiba Hutchinson da bu futbolculardan biri. Tecrübeli futbolcunun geleceği konusunda kararını veren Şenol Güneş, belki de bu zamana kadar yapılmak istenen ancak yapılmayan bir hamle ile raporunu verecek.

Beşiktaş'tan Cenk Tosun hamlesi! O madde kaldırılıyor... Beşiktaş'tan Cenk Tosun hamlesi! O madde kaldırılıyor...Teknik kadroya istiyor

Uzun süredir formasını giydiği Beşiktaş' ta yüzlerce maça çıkıp şampiyonluklar kazanan Atiba, tarihe de adını yazdırmayı başardı. Artık futbola veda etmesi beklenen Kanadalı oyuıncu için Şenol Güneş teknik heyete dahil olmasını talep edecek. Alınacak cevaba göre de yönetim harekete geçecek.