Dünya Kupası arasında hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş'ta ocak ayı transfer çalışmaları da tüm hızıyla devam ediyor. Siyah beyazlıların gündemindeki en kalibreli oyuncu olarak göze çarpan Hakim Ziyech'te ise flaş bir gelişme yaşandı. Süper Lig'in yıldızı Faslı oyuncunun alınmasında engel çıkarabilir.

Şenol Güneş yönetiminde Dünya Kupası sonrasındaki maçlara hazırlanan Beşiktaş'ta ocak ayı için de çalışmalar dört koldan ilerliyor. Kartal, gündemine aldığı Hakim Ziyech için Fenerbahçe'de forma giyen Ferdi Kadıoğlu'nun durumuna takılabilir.

Beşiktaş'tan Borini Atağı! Beşiktaş'tan Borini Atağı!Milan istiyor

İtalyan medyası ocak ayında Milan'ın Ferdi Kadıoğku'nu istediğini yazdı. Geçtiğimiz günlerde milli futbolcunun babası Feyzullah Kadıoğlu'nun kırmızı siyahlı ekibin yanı sıra Napoli'nin de devrede olduğu sözlerine yer verdi. Fenerbahçe'nin istediği 20 milyon euroluk teklifi aşağı çekmemesi halinde Ziyech'e yönelebileceğini dile getirdi.


 

Ziyech listede

Ferdi'nin transferinin olumsuz sonuçlanması halinde rotayı İngiltere'ye çevireceği ve Ziyech için girişim yapılacağı dile getirildi. Dünya Kupası'ndaki performansıyla yeniden yeteneklerini sergileyen yıldız futbolcunun kiralanmasında öncelik bulunduğu okuyuculara aktarıldı.