Avusturya'nın Salzburg kentindeki Saalfelden kasabasında kamp yapan siyah-beyazlıların yeni transfleri Tyler Boyd, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

24 yaşındaki ABD'li futbolcu, "Harika ve çok büyük bir kulübe geldim. Bundan dolayı çok mutluyum. Burada bulunmak benim için çok büyük bir zevk. Her şey pozitif gidiyor. Çok iyi bir grup, çok kaliteli oyuncular var. Avusturya'daki koşullar da iyi. Lige iyi bir hazırlık yapabilmek için burada tüm koşullar mevcut." ifadelerini kullandı.

Takımda çok iyi karşılandığını vurgulayan kanat oyuncusu, "Çok mutlu ve heyecanlıyım. Buraya geldiğim ilk günden itibaren Beşiktaş'taki herkes bana kollarını açtı ve beni çok iyi bir şekilde karşıladılar. Buradaki ailenin bir parçası olduğumu hissettirdiler. Bu da benim için mutluluk verici." diye konuştu.

Beşiktaş'tan teklif aldığındaki duygularını dile getiren Boyd, "Beşiktaş'tan teklif almak çok heyecan vericiydi. Benim için çok büyük bir fırsattı. Başka seçenekler de vardı ama Beşiktaş'ı tercih ettim. Bu tercihi yaptığım için çok mutluyum. Doğru bir tercih yaptığımı düşünüyorum." değerlendirmesinde bulundu.