Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ta sürpriz var. Sezona 4 nokta transferler tamamlayıp başlamak isteyen Beşiktaş, başta Tadic olmak üzere transferde ince eleyip sık dokuyor. Beşiktaş sabah saatlerinde 2 transferi bitirmeye yakın. Ancak Dusan Tadic büyük bir sürpriz daha yaşandı.

Beşiktaş'ta transfer hareketliliği!

Beşiktaş hem forvet, hem orta saha transferlerinde sona geldi. Sezona iddiali bir takım kurarak başlamak isteyen Beşiktaş transferde de gizli gizli yol alıyor. Sabah saatleri itibariyle Beşiktaş transferde 2 sürpriz birden yapıyor. 2 isminde imzası an meselesi.

Roberto Pereyra ile Beşiktaş anlaştı!

pera

Beşiktaş sabah saatlerinde ilk transferi Roberto Pereyra ile yaptı. oyuncuyla 2+1 yıllık anlaşma sağlayan Beşiktaş, oyuncuyu İstanbul'a davet etti. Sağlık kontrollerinde geçecek olan Roberto Pereyra kendisini Beşiktaşlı yapan sözleşmeye imza atacak.

Tam adı Roberto Maximiliano Pereyra olan, Arjantinli yıldız oyuncu, Udinese forması giyiyordu. 2008 yılında River Plate ile başlayan karıyeri Udinese, Juventus ve Watford gibi kulüplerde devam etti.

1991 yoğumlu olan yıldız oyuncu 32 yaşında karıyerine devam edecek.

 Dusan Tadic adım adım Beşiktaş'a

tad

Beşiktaş'ta imkansız denilen  Dusan Tadic transferinde sürpriz yaşandı. Dün Ajax ile antremana çıkmayan Dusan Tadic takımını ikna etti. Son dakika gelen  Dusan Tadic haberine göre Ajax ile oyuncu sözleşme fesih için masaya oturdu. Şu anda Dusan Tadic ve Ajax kulübü sözleşme fesihi için masaya oturdu ve olumlu sonuç çıkması bekleniyor.

Dusan Tadic Türkiye gelmesi hem Beşiktaşlıları hem Türkiye futbolunu sevindirecek cinsten. Edin Dzeko ve İcardi gibi dünyaca ünlü yıldızlarla oynayacak Galatasaray ve Fenerbahçe'de Beşiktaş ezilmeyecek. Beşiktaş'ın Dusan Tadic tranferi en iyi transfer bile olabilir!