Son dakika Beşiktaş'ta 2 transfer birden. Siyah beyazlılar yeni sezonda 2 sürpriz transferle giriyor. Siyah beyazlılarda teknik direktör Şenol Güneş'in çok istediği iki yıldız isimle anlaşma sağlandı.

Beşiktaş 2 transfer birden geliyor

Beşiktaş'a 2 transfer birden. Siyah beyazlılar son dakika olarak anlaştığı iki isim belli oldu. Takımlarıyla son bir görüşme yapacak Beşiktaş, 2 oyuncuyla da anlaştı. Sürpriz transferler şimdi duyuruldu!

Son dakika Beşiktaş Onana ile anlaştı!

onan

Orta sahada Atiba yerini dolduracak bir transfer isteyen Beşiktaş, Jeon Onana ile her konuda anlaştı. Takımında forma giymek istemeyen 23 yaşındaki ön libero Beşiktaş'ın yönetimiyle oturduğu masadan anlaşma sağlayarak kalktı.

Lens'te forma şansı bulamadığı için ayrılmak isteyen oyuncuya kulübünden izin çıktı. Lens kulübü bonservisiyle satalım dediği Onana'yı Beşiktaş aldı. Beşiktaş'ta Onana transferined ufak pürüzlerin birazdan giderilerek yıldız oyuncu sözleşme imzalanacağı öğrenildi.

Geçtiğimiz yıl 21 maça çıkan ön libero, 818 dakiak sahada kalmıştı. Kamerun milli takımında da forma giyen Onana, 6 milyon Euro Lens kulübü bonservis istiyor. Beşiktaş kulübü ise 3 milyon Euro veriyor. Aradaki pürüzlerin gün içerisinde onarılacağı öğrenildi. Onana için Beşiktaş'ta diyebiliriz.

Son dakika Okereke için anlaşma tamam!

okereke

Transferde Onana sonrası Beşiktaş sürpriz bir isimle daha anlaştı. Cremonese forması giyen David Okereke, için resmi teklif yapıldı. Kulübü Cremonese Okerekere için 5 milyon Euro bonservisi getiren alır derken, Beşiktaş Okereke için 3.5 milyon veriyor.

Cremonese formasıyla 38 maçta oynayan Nijaryalı yıldız 9 gol 3 asistlik performansıyla dikkat çekmişti.

Beşiktaş hem Okerekere hem de Onana için resmi açıklama yapması bekleniyor. Transferlerde ufak pürüzlerin gün içerisinde biteceği öğrenildi.