Şenol Güneş'in gelişi ile birlikte zirveye yaklaşmak isteyen Beşiktaş'ta yeni bir çehreye kavuşulmak isteniyor. Siyah beyazlılarda yabancı kontenjanının açılması için gayret gösterilecek. İlk adaylar da belli oldu: Masuaku ve N'Koudou.


Sezon başında Premier Lig ağırlıklı bir kadro kurmasına rağmen istenen sonuçları elde edemeyen Kara Kartal'da devre arası dört gözle bekleniyor. Şenol Güneş'in raporu doğrıultusunda gönderilecek ilk isim ise Masuaku. Kongo asıllı Fransız futbolcunun kiralık sözleşmesinin feshedilmesi için West Ham ile masaya oturması bekleniyor. Çıktığı 13 maçta 2 asist yapsa da hatalarıyla gündemde olan 29 yaşındaki sol bekin yerine yeni bir isim bakılıyor.


nkoudou

Kontratı bitiyor

Tottenham'dan 2019 senesinde transfer edilen ancak performansı ile beklentileri çok da karşılayamayan Georges-Kévin Nkoudou, Valerien Ismael ile başlayan sezonda iyi bir çıkış yakalasa da geçirdiği sakatlıktan iyi dönemedi. Kontratının uzatılması kararlaştırılmaya doğru giderken sezon sonu tamamlanacak sözleşmesinden çıkılmak isteniyor. Eğer talip olursa gereken kolaylık sağlanacak. Şenol Güneş Kamerunlu oyuncu yerine Nwakaeme'ye onay verebilir.