Transfer döneminin açılmasına kısa bir süre kala alacağı oyuncular konusunda araştırmalarına devam eden Beşiktaş temaslarını hzılandırdı. Kadrosuna yapacağı takviyelerle yeniden zirveye oynamak isteyen ve bu konuda Şenol Güneş'e güvenen yönetim, geride kalan dönemde katkı vermeyen isimlerle yollarını ayırmak amacında. Bunun için deneyimli teknik adamın raporu bekleniyor.

İlk bilet Masuaku'nun

Beşiktaş'ın İngiltere'den kiraladığı isimler arasında bulunan Arthur Masuaku, verim konusunda bir ara umut verse de istikrarlı olamadı. Maaşı nedeniyle de göz önünde. Olympiakos'un devrede olduğu yıldızın ayrılmasına kesin gözle bakılıyor.


 

Stoper takviyesi olacak

Saiss'in bonservisini belirleyen Kara Kartal'da Montero'nun da kiralık gönderilmesi gündemde. İspanyol stoperin ayrılmasıyla birlikte tandeme transfer yapılacak. Gelecek tekliflere göre kolaylık sağlanacak. 

N'Koudou da ayrılığın eşiğinde

Sözleşmesi bitecek Kevin N'Koudou ile yeni kontrat için görüşmelere henüz başlamadı. Kamerunlu oyuncuya devre arası teklif gelmesi halinde yollar ayrılabilir. Teknik Direktör Şenol Güneş, transfer dönemine kadar oynanacak maçların ardından kararını verecek.