Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş günde çift antrenmanla hazırlıklarına devam ediyor.

Takım halinde çalışmalara başladıktan sonra tempoyu yükselten genç teknik direktör Sergen Yalçın, genç oyuncularla yakından ilgileniyor.

Lig'de kalan 8 haftada genç futbolculara daha çok şans vermeyi planlayan deneyimli teknik adam, bu isimlerin tecrübe kazanıp yeni sezonda kadro planlamasında yer almalarını istideği ifade ediliyor.

5 oyuncu değişikliği ile genç oyuncuları dahil etme şansı doğan Sergen Yalçın; Kartal Kayra Yılmaz, Erdoğan Kaya ve Rıdvan Yılmaz'ın performanslarından memnun olduğu ifade ediliyor.

Öte yandan 14 günlük karantina süresi dolan Siyah Beyazlı başkan Ahmet Nur Çebi, oyuncularla yaptığı birebir görüşmelere yeniden başlayacak.

Sözleşmesi soan erecek olan oyuncular ile masaya oturacak olan Beşiktaş başkanı Çebi’nin, yeni sezon öncesinde mali konularda taviz vermeyi düşünmediği belirtildi.

Futbolculara olan borçların ertelenmesi konusunda da görüşmeler yapacak olan Ahmet Nur Çebi'nin, yeni sezonda mali yapıyı güçlü tutabilmek için adımlar atmaya devam edeceği ifade ediliyor.

Kaynak: TRT Spor