Valerien Ismael ile başladığı sezonda Şenol Güneş ile yoluna devam eden Beşiktaş'ta oynanan son karşılaşma sonrasında ilk yolcu belirlendi. Gaziantep FK maçında Kitsiou'ya kafa atan N'Koudou'nun bileti kesildi. Deneyimli antrenör basın toplantısında da tepki gösterdiği Kamerunluyu artık kadroda düşünmüyor.Sözleşmesi sona eriyor

Tottenham'dan 4 sene önce Beşiktaş'a transfer olan ve bu sezon sonunda sözleşmesi bitecek N'Koudou'dan cüzi bir bonservis kazanma planı bulunan Beşiktaş, Gaziantep FK maçında yaşananların ardından bu düşüncesinden de vazgeçti.  Güneş'in kesinlikle takımda görmek istemediği deneyimli kanat oyuncusu için ilk talibine kolaylık sağlanacak.


 

Alternatifi belli

N'Koudou ile yollarını ayıracak olan Beşiktaş'ta yerine getirilmesi planlanan isim de hazır. Trabzonspor'da harikalar yaratan Anthony Nwakaeme için kollar sıvanacak. Al Fahya ile kariyerini sürdüren Nijeryalı oyuncu için Şenol Güneş'in olumlu rapor verdiği öğrenildi. Afrikalı yıldız kısa süre önce de İstanbul'a gelmiş ve bu ocak ayında imza atacağı şeklinde yorumlanmıştı.