Trendyol Süper Lig’de sezona iyi bir başlangıç yapamayan Beşiktaş’ta hareketli günler yaşanmaya devam ediyor. Teknik Direktör Şenol Güneş’in istifasının ardından yerine getirilen Burak Yılmaz’ın son açıklamaları ise tartışmaların alevlenmesine neden oldu. Üst üste mağlubiyetler alan siyah beyazlı ekipte taraftarın hedefindeki isim Başkan Ahmet Nur Çebi oldu. Yaz transfer döneminin iyi değerlendirilemediğini ileri süren siyah beyazlı taraftarlar kötü gidişattan dolayı Başkan Ahmet Nur Çebi’nin istifa etmesini talep etti.

Beşiktaş'ta Seçim Kararı Alındı

Beşiktaş’ta Başkan Ahmet Nur Çebi ve yönetimi tarafından seçim kararı alınmıştı. 26 Kasım-3 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Beşiktaş seçimleri öncesinde başkan adayları çalışmalara başladı. Spor kamuoyunun yanıtını en çok merak ettiği soru ise ‘’Ahmet Nur Çebi başkan adayı olacak mı?’’ oldu. Başkan Ahmet Nur Çebi’nin yeniden aday olmayı düşündüğü yönündeki iddialar kulisler de konuşulmaya başlandı. Güçlü bir yönetimle yeniden seçilmek istediği öğrenilen Ahmet Nur Çebi’nin taraftarın tepkisinden dolayı geri adım atmayı düşündüğü de ileri sürülmüştü.

8fa5ff849ece4987b546e187680045fc

Ahmet Nur Çebi Adaylığını Açıklayacak Mı?

Trendyol Süper Lig’in 11’inci haftasında Antalyaspor deplasmanına çıkan Beşiktaş sahadan 3-2’lik skorla ayrıldı. Teknik direktör Burak Yılmaz tarafından yapılan açıklamalar ise maçın önüne geçti. Tartışmaların merkezinde yer alan isimse Başkan Ahmet Nur Çebi oldu. Ani bir kararla basın toplantısı düzenlemeye karar veren Başkan Ahmet Nur Çebi’nin eleştirilere yanıt vereceği öğrenildi. Beşiktaş’a yakın kaynaklar ise başkanlığa yeniden aday olmayacağını ileri sürdü. Tüpraş Stadyumu’nda saat 13:00’da başlayacak olan basın toplantısında Başkan Ahmet Nur Çebi’nin Şenol Güneş’in istifası ve yaz transfer dönemindeki çalışmalarla ilgili bilgi vermesi bekleniyor.