Beşiktaş'ta son dakika gelişmesi. Bu hafta içi olumlu açıklamalar yapan Ricardo Quaresma için yeşil ışık. Beşiktaş Ricardo Quaresma'yı tekrar renklerine bağlıyor. Beşiktaş'ta son dakika sürpriz transfer.

Son Dakika Beşiktaş'ta Ricardo Quaresma sürprizi. Beşiktaş'ın efsane yıldızları arasında her zaman giren Quaresma için sürpriz bir olay yaşandı. Bu hafta Beşiktaş'a dönebileceğinin sinyalini veren Ricarda Quaresma hayaldi gerçek oldu. Ricardo Quaresma Beşiktaş'a geri dönüyor.

3. Quaresma dönemine doğru!

qres

Beşiktaş'ta transferde Ricardo Quaresma fırtınası. 3. kez Ricardo Quaresma için Beşiktaş kulübü yeşil şık yaktı. Ricardo Quaresma'nın bu hafta yaptığı açıklamalar sonrası Şenol Güneş'e fikri soruldu. Şenol Güneş Ricardo Quaresma için yeşil aşık yaktı.

Başkan getirebilirim dedi!

Beşiktaş kulübü başkanı Ahmet Nur Cebi ve Şenol Güneş baş başa görüşmesinde kurt hocanın "Hem takımı ateşlemesi hem de tecrübesine kullanması yönünden yararlı olabilir. Önümüzde Atiba örneği var, ben isterim" diyerek masadan kalkması sonrası Ahmet nur Cebi tam istiyorsan getireyim diyerek masadan kalkdığı öğrenildi.

Taraftar da onay verdi!

Ricardo Quaresma beşiktaş'ta Q7 lakabıyla en fenomen isimlerden biri. 39 yaşında olmasına rağmen bu hafta yapmış olduğu "Türkiye'den ayrılsam da Beşiktaş taraftarıyla iletişimdeyim. Sosyal medyada Beşiktaşlılar beni çok seviyorum ve görüşüyorum" ifadeleri sonrası Beşiktaş ve Quaresma transferi bir kez daha masaya geldi.

60'dan sonra bana yeter!

Şenol Güneş ve Ahmet nur cebi görüşmesinde sızan bir diyalogda ise "60'dan sonra duran top kullandırsam bana yine yeter" sözleri Quaresma transferinde büyük etken oldu.

FIFA Puskas Ödülü'ne Kimler Aday? FIFA Puskas Ödülü'ne Kimler Aday?

Ucuza imzalarsa gelecek!

Beşiktaş ve Quaresma hafta sonunda bir görüşme yapacağı ve uygun maliyet olursa 3. kez Ricardo Quaresma Beşiktaş forması giyeceği öğrenildi.