Süper Lig’in 25’inci haftasında Beşiktaş, Kayserispor ile deplasmanda karşılaşacak. Siyah beyazlı ekip ligdeki kötü gidişata son vererek yükselişe geçmek için düğmeye bastı. Teknik direktör Fernando Santos’un liderliğinde sezonu en iyi noktada tamamlamak isteyen Beşiktaş oyuncu kadrosunu güçlendirdi. Ara transfer döneminin son gününde Ernest Muçi ve Al-Musrati’nin transferlerini tamamlayan Beşiktaş yönetimi gelecek sezonun hazırlıklarına da başladı. Süper Lig’de geriye kalan tüm maçlarını kazanmak isteyen siyah beyazlı ekip, Kayserispor maçı ile çıkışa geçmek istiyor. Beşiktaş’ta yeni oyuncuların kadroya katılması heyecanın artmasını sağlarken, sakatlık yaşayan oyuncuların durumu ise kritik önem taşıyor.

6fc88efc087248638a2f-12022024ab89f66c

Tayfur Bingöl’ün Geri Dönüş Tarihi

Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Tayfur Bingöl’ün geri dönüş tarihi açıklandı. Uyluk iç adalesinde yırtık ve kanama tespit edilen 31 yaşındaki futbolcunun en az 2 ay yeşil sahalardan uzak kalacağı duyuruldu. Beşiktaş sağlık ekibi tarafından tedavi sürecinin başlatıldığı açıklandı. Tayfur Bingöl’ün sezonun son bölümde yeniden siyah beyazlı formaya kavuşması bekleniyor.

thumbs_b_c_61ba6349413788538d257f50bf2e9216

Ghezzal’dan Haber Geldi

Beşiktaş’ta sakatlık yaşayan oyuncular arasında bulunan Ghezzal’ın sağlık durumuyla ilgili açıklama yapıldı. Yıldız futbolcunun sol uyluk iç adalesinde gerilme ve ödem olduğu tespit edildi. Cezayirli futbolcunun tedavi sürecinin başladığı açıklandı. Ghezzal’ın en erken 2 hafta içerisinde yeşil sahalara geri dönmesi planlanıyor.