Siyah Beyazlı takım yeni sezon için güçlü bir kadro oluşturmak ve hem Lig hem de Konferans liginde başarı elde edebilmek için transferde kolları sıvamış durumda. 

Şenol Güneş yönetiminde gelecek sezondan büyük ümitleri olan siyah beyazlı camiada başarılı hocanın takımda uzun yıllar forma giyecek ve Türk statüsünde oynayabilen genç  santrafor arayışı bulunuyor.

Siyah beyazlılarda santrafor olarak  Vincent Aboubakar, Jackson Muleka ve milli oyuncumuz Cenk Tosun görev alıyor.

Muleka'dan istediği verimi alamayan ve Cenk Tosun'un da yaşamış olduğu talihsiz sakatlık sonrası sahalara nasıl dönüş yapacağının belirsiz olması sebebiyle deneyimli hoca santarfor arayışına yöneldi.

Galatasaray'da kiralık olarak forma giydi!

Siyah beyazlılar da santrafor için gündemde geçtiğimiz senelerde Galatasaray'da da kiralık olarak oynayan ve bonservisi İngiltere'nin Brentford ekibinde bulunan milli oyuncumuz Halil Dervişoğlu bulunuyor.

Brentford ile 1 yıllık sözleşmesi bulunan ve geçtiğimiz yıl Burnley'de kiralık olarak forma giyen milli yıldızın türk statüsünde olması ve henüz 23 yaşında olması dikkat çekiyor.

Beşiktaş yönetimi şartların sağlanması durumunda milli oyuncuyu kiralık olarak kadrosuna katabilir. Sezon sonu sözleşmesi Brentford ile bittikten sonra bonservissiz bir şekilde kadroya ekleyebilir. Gelişmelerin en kısa sürede açığa kavuşması bekleniyor.