Son dakika Beşiktaş'ta ayrılık. Dün Şenol Güneş'in açıklamaları sonrası Talisca haberleriyle merak uyanduran Beşiktaş, Talisca'nın gece yarısı yaptığı paylaşımla rüya başlamadan bitmişti. 3 yıl daha kulübünde sözleşmesi bulunduğunu ifade edip Beşiktaş defterini tamamen kapatmıştı.

Sabah saatlerinde ise Alex Oxlade-Chamberlain gün içerisnde İstanbul'da olacağı haberleri Beşiktaş'ı az da olsa mutlu etmişti. Ancak Beşiktaş'ta gelecek yıldızlar kadar gidecekler de belli oldu. Beşiktaş'ın yıldız ismine 4 milyon Euro maaş teklif etti ve Beşiktaş teklife olumlu yaklaşıyor.

Jackson Muleka 4 milyon euro'luk teklif!

Son dakika olarak verilen haberde, Metz, Jackson Muleka için Beşiktaş'a 4 milyon satın alma opsiyonlu resmi teklif yaptı. Hem Beşiktaş yönetimi hem Muleka bu ayrılığa sıcak bakıyor. Transfer döneminde ilaç gibi gelecek 4 milyon Euro satış Beşiktaş taraftarının da satılması istemesi transfer bitecek gibi duruyor.

Henüz 23 yaşında olan Kongolu forvet oyuncusu 127 maçta 47 gol ve 14 asistle dikkat çekiyor. Beşiktaş sonraki satıştan yüzde 25 pay almak için Metz kulübüyle masada.