Beşiktaş'ta gündem Şenol Güneş... Tecrübeli teknik adamın takımdaki etkisi eskisi gibi değil. Edinilen bilgilere göre Şenol Hoca ile futbolcular arasındaki iletişim tamamen kopmuş durumda.

Yöneticiler arasında Şenol Hoca'yı destekleyen isimlerin bile "Hoca eskisi gibi olsaydı Tolgay da, Pepe de gitmezdi. Oğuzhan daha çabuk toparlanır, Babel böyle olmazdı" dediği öğrenildi.

Beşiktaş'la büyük başarılar yaşayan 66 yaşındaki teknik adamın motivasyonu da son derece düşük. Saha kenarında eskisi gibi takımın kötü futboluna ve skora isyan eden bir teknik adam görünmüyor. Zaten futbolculara uyarı yaptığında bile sert tepkilere maruz kalabiliyor.

FİKRET ORMAN ZORDA

Galatasaray maçında Quaresma, hocasının kenardan yaptığı uyarılara sertçe tepki göstermiş ve el kol hareketleriyle sırtını dönüp gitmişti.

Babel'in de Başakşehir maçı devre arasında Güneş'e "Sen futbolu bilmiyorsun" diye iki defa üst üste bağırdığı iddia edilmişti. Tecrübeli teknik adamın otoritesini sarsan buna benzer olaylar sahaya da yansıyınca Beşiktaş ilk yarı sonunda liderin 9 puan gerisinde kalmış oldu.

Bu zamana kadar Şenol Güneş'in en büyük destekçisi olan Başkan Fikret Orman'ın, gelen tepkiler üzerine devre arasında tecrübeli teknik adamla yolları ayırabileceği öğrenildi.


Kaynak:Türkiye