Beşiktaş'ta yetiştikten sonra A takım bünyesinde kendine yer bulan ve Karagümrük'e kiralanan Utku Yuvakuran kulübüne geri dönmüştü. Gelecek sene sonunda kontratı bitecek genç file bekçisi ayrılabilir.

Beşiktaş Alanyaspor canlı izle bedava kesintisiz kralbozguncu trgoals twitter maç izle Beşiktaş Alanyaspor canlı izle bedava kesintisiz kralbozguncu trgoals twitter maç izle

Kariyerinde Pendikspor, Sancaktepespor, Beylerbeyispor, Fatih Karagümrük takımlarında oynayan Utku Yuvakuran, Beşiktaş'ta ise 20 kez kaleyi korumuştu. Genç file bekçisi teknik heyetin kararı sonrasında lisansı çıkarılmayınca kadro dışı kalmıştı.

Beklentilerin yüksek olduğu kalecinin Karagümrük ve Ümraniyespor’la temas halinde olduğu bildirildi. Utku’nun lisansı çıkarılmasa da takım çalışmalarında; Mert Günok, Ersin Destanoğlu ve Emre Bilgin’le beraber antrenmanlarda yer alıyor.

Valerien Ismael döneminde kadroda tercih edilmeyen Utku’nun kendisini hazır tutarak kısa süre içinde Süper Lig ’de bir kulübe transfer olması bekleniyor. Siyah-Beyazlı yönetim de oyuncunun satışında kolaylık sağlayacak. Ayrıca babasının da eski futbolcu Semih Yuvakuran olduğunu da hatırlatmakta yarar var. Utku da babasının izinden gidip yeşil sahalardaki mesaisine devam ediyor.