Transfer döneminde Beşiktaş'la adı anılan isimlerden birisi olan Ozan Tufan, Schalke ile ayrılık aşamasında.  

"EKİPTEN TALEP GELİRSE DEĞERLENDİRİRİZ"

Siyah-beyazlıların asbaşkanı Emre Kocadağ, "Ozan Kabak için teknik heyetten böyle bir talep gelmedi ama gelirse değerlendiririz" ifadelerini kullandı.

GEÇEN SEZONKİ PERFORMANSI

Ozan Kabak, geçen sezon Norwich City takımında 13 maçta 1104 dakika süre alırken skora desteği sağlayamadı. Kabak, daha önce Liverpool, Schalke, Stuttgart ve Galatasaray formaları giydi.

kocadağ

"YERLİ VE YABANCI DEFTERİ KAPATMIŞ DEĞİL"

Transfer çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda da bulunan Kocadağ, "Bu konularda çalışmalar devam ediyor. Stoper dışında birkaç oyuncu daha var. Hem yerli hem de yabancı transferde defteri kapatmış değiliz. Çalışmalar devam ediyor. Hoca eksikleri gördükçe talebini bildirecek, biz de bu noktada gereken adımları atacağız" dedi.

"HEYECAN VERİCİ BİR KADRO OLUŞTU"

'Maliyet olarak çok yormayacak, hemde ileride para kazandıracak transferlere yoğunlaştık' diyen Kocadağ, "Aslında birinci tercilerimizi transfer ettik diyebiliriz. Güzel bir transfer dönemi oldu. İstediğimiz oyuncuları kadromuza kattık. Hocamız memnun, teknik ekip memnun. Taraflarımızı heyecanlandıran transferler olduğunu düşünüyorum. Bu süreçte kamp döneminde uyum sağlayan, gerçekten hocamızın birbiri için savaşması gereken bir takım anlayışı var benim gördüğüm. Yeni transferlerde de bu ışığı görüyoruz. İnşallah umutluyum takım adına. Beşiktaşlı taraftarların da umutlu olduğunu düşünüyorum. Heyecan verici bir kadro oldu. Hocamız eksikleri görecek ve lige hazır olmaya çalışıyoruz. Lige hazır bir Beşiktaş olacak açıklamasında bulundu" ifadelerini kullandı.