Beşiktaş Kulübü, olağanüstü seçimli genel kurul toplantısının erteleneceğine dair yer alan haberleri yalanladı.

Beşiktaş Şahin Kalınsazlıoğlu ve Abdülmecid Dönmez ile sözleşme imzaladı Beşiktaş Şahin Kalınsazlıoğlu ve Abdülmecid Dönmez ile sözleşme imzaladı

Beşiktaş, olağanüstü seçimli genel kurul toplantısının aralık ayının başında gerçekleştirileceğini yineledi. Beşiktaş, seçimin erteleneceği yönünde bulunan iddialara açıklık getirdi.

Siyah beyazlılardan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Yazılı, görsel ve dijital medyada Kulübümüzün Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nın 2024 yılının mayıs ayına erteleneceği yönünde yer alan haberler tamamen asılsızdır.

6 Ekim 2023 tarihinde kamuoyuna duyurduğumuz üzere; Kulübümüzün Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı en geç aralık ayı başında gerçekleştirilecektir.

Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nın 2024 yılının mayıs ayında yapılacağı yönünde medyada yer alan haberlere itibar edilmemesini; Kongre Üyelerimizden, taraftarlarımızdan ve kamuoyundan rica eder;

Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nın yapılacağı tarihin belirlenmesi hususunda Beşiktaşımızın menfaatleri doğrultusunda çalışmaların ve görüşmelerin devam ettiğini belirtiriz."