Dün akşam oynadığı hazırlık maçını 4-0 kazanan Beşiktaş'ta yüzler gülüyor. Siyah beyazlılarda yönetim transfer çalışmalarına da hız verdi. Galatasaray ve Fenerbahçe'nin arka arkaya patlattığı bombalara karşın sessiz kalınmasını eleştiren taraftarlar hem sosyal medyada hem de Vodafone Park'ta tepki göstermişti. Durum üzerine açıklaam geldi.

dusan-tadic-fener

Transfede tarihi çalımlar yenildi

Beşiktaş'ın bu yıl listesinde bulunan isimler arasında Dusan Tadic bulunuyordu. Bir süre Sırp yıldızla görüşen yönetim, önemli bir mesafe de kat etti ancak 34 yaşındaki oyuncu  Fenerbahçe'yi seçti. Hem de geleceği az çok netleştiği gecede. Diğer yandan Alexander Djiku da tercihini sarı laicvertlilerden yana kullandı. Halil Dervişoğlu da eski takımına dönerek Galatasaray ile sözleşme imzaladı.

besiktas-lyanco-vojnovic-2068165

Lyanco geliyor

İki ezeli rakibi karşısındaki mağlubiyetlerinin ardından atağa geçmek isteyen Kartal'ın hamlesi Lyanco oldu. Southampton ile anlaşmaya varıldı ve 5 milyon euo ödenecek. Brezilyalı futbolcu da kısa süre içerisinde İstanbul'a gelerek önce sağlık kontrolünden geçecek ardından imza atıp Almanya kampına katılacak.

roberto-pereyra

İki yıldız daha geliyor

Beşiktaş transfer harekatını Lyanco ile başlattı, devamını da yine önemli isimlerle getiriyor. Kulüplerinden ayrılan Daniel Amartey ile anlaşıp, Pereyra'yı da İstanbul'a davet eden siyah beyazlı ekip deneyimli yıldızları da renklerine bağlamak üzere. Kısa sürede transferlerin KAP'a bildirilmesi bekleniyor.

çebiii

Taraftar haklı

Dün yapılan hazırlık maçı ile kampa katılan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, antrenmanın tamamını takip etti. Teknik Direktör Şenol Güneş ile saha kenarında sohbet eden Başkan Çebi, ardından basın mensuplarını selamlayarak, "Taraftarların haklı serzenişleri var. Haklı olarak en iyisini istiyorlar. Bize güvensinler en iyisini yapacağız. Rahat olsunlar" şeklinde konuştu.