İlk Levent Ümit Erol'un özel haber olarak açıkladığı Trezeguet - Trabzonspor haberi sonuçlandı. Trabzonspor Trezeguet'i açıkladı..

11 Haziran 2022 tarihnde Leven Ümit Erol sosyal medyadan yaptığı paylaşımi ile Trezegeut'in Traabzonspor'un formasını giyebileceğini dile getirmişti.

O SÖZLER..

Erol, yaptığı özel haber payaşımda ''Adı bir çok takımla anılan Trezeguet; Lig şampiyonu Trabzonspor forması giyebilir ...Son karari Abdullah aVCI verecek ..''  ifadedelerini kullanmıştı.

RESMEN TRABZONSPOR'DA

Trabzonspor, geçtiğimiz sezonu kiralık olarak Medipol Başakşehir’de geçiren ve bonservisi Aston Villa’da yer alan Trezeguet’yi resmen renklerine bağladı. 

4 MİLYON EURO ÖDENECEK

Karadeniz devi sözleşme fesih bedeli olarak Premier Lig takımı Aston Villa'ya 4 milyon Euro bedel ödeyecek. Mısırlı kanat oyuncusu ile 4 senelik bir sözleşmeye imza atan son şampiyon Trabzonspor, Mısırlı isme senelik 1 milyon 550 bin Euro ödeme yapacak.

TRABZONSPOR'DAN AÇIKLAMA

"Profesyonel futbolcu Mahmoud Ahmed İbrahim Hassan'n Kulübümüze transferi konusunda, Aston Villa Kulübü ile anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre, Aston Villa Kulübüne sözleşme fesih bedeli olarak, 4.000.000.-EUR, 4 yıla yayılmış 4 taksit halinde ödenecektir. Aston Villa Kulübüne ayrıca; Futbolcunun bir başka kulübe transfer olması veya kiraya verilmesi durumunda elde edilen transfer bedelinin, işbu anlaşma dolayısıyla söz konusu kulübe ödenen/ödenecek bedeller düşüldükten sonra kalan kısmının %10'u, ödenecektir.

Profesyonel futbolcu Mahmoud Ahmed İbrahim Hassan ile 4 (Dört) yıllık anlaşma sağlamıştır.Yapılan anlaşmaya göre futbolcuya; her bir sezon için 1.550.000.-EUR garanti ücret ödenecektir. Menajerlik hizmet bedeli olarak, futbolcuya ödenecek brüt garanti ücret tutarının %5'i oranında ödeme yapılacaktır."

Screenshot_20220611_231201-1

Opera Anlık Görüntü_2022-07-04_141017_www.sporundibi.com

Kopenhag - Trabzonspor muhtemel 11'ler Kopenhag - Trabzonspor muhtemel 11'ler