Geçen sezonun son döneminde takımın başına gelen Boluspor Başkanı Savşa Abak, 28 Mayıs'tan itibaren başarı için çalıştıklarını ve gelecek inşa etmek istediklerini dile geitrdi. Abak, beklemedikleri bir yenilgi ile sahadan ayrıldıklarını de ifade ederek bu durumun kimseye yakışmadığını söyledi. Ayrıca Gökhan Karadeniz'den kulüp bulmasını istediklerini belirtti.


"Ödemeler zamanında yapılıyor"

Başkan Abak, Boluspor'un bunun da üstesinden gelebilecek büyük bir camia olduğuna değinerek, şöyle devam etti:

"Biz büyük bir aileyiz. Önümüzdeki hafta sonu oynayacağımız Bandırmaspor maçında her zaman yanımızda olan, gönlü Boluspor sevdasıyla dolu tüm taraftarlarımızla birlik ve beraberlik içinde olacağımızın bilinmesini isteriz. Sezon başında yönetim kurulumuz tarafından belirlenen iç saha, dış saha ve paket prim sistemimize uygun olarak her perşembe günü tüm futbolcularımıza, teknik heyete ve destek ekibine maç primleri söz verildiği şekilde aksatmadan ödenmektedir. Maaş, peşinat gibi konularda da yönetim kurulumuz ödemeleri zamanında yapmaktadır."

Sezonun kalan kısmındaki hedeflerinden bahseden Abak, "Hedef koyan ve başarı isteyen yönetim kurulumuz, devre arasında Boluspor'un menfaatleri doğrultusunda gerekli mevkilere transferler yapacaktır. Takımımıza ve teknik heyetimize güveniyoruz. Başarılı olacağımıza inancımız tamdır. Hedeflediğimiz kadro mühendisliğinde, yönetim kurulumuzun 6 Aralık tarihli kararıyla profesyonel futbolcumuz Gökhan Karadeniz'e kendisine başka bir kulüp bulması için izin verilmiştir." ifadelerini kullandı.