Murat Yıldırım'dan açıklamalar!

Malatyaspor'lu Murat Yıldırım açıklama da bulundu.

Murat Yıldırım'dan açıklamalar!

Malatyaspor'un deneyimli futbolcusu, covid-19 nedeniyle maçların ertelenmesi, ligin geleceğiyle ilgili ve takımın performansı  hakkında video konferans yöntemiyle açıklamalarda bulundu.

Murat Yıldırım, lig hakkında; "Böyle tescil edilmesi hoş bir şey olmaz. Önümüzde 8 maç var. Düşecek takımlar, şampiyonluğa oynayan takımlar mevcut. Herkesin şansı var diye düşünüyorum. Diğer liglerde de üst lige çıkacak takımlar var. Bu süreçte iptal olursa herkes zarar görür. Etik ve doğru olmaz. Maçların oynanması taraftarıyım. Bir an önce oynansın, en iyi şekilde ligi bitirelim ve gelecek sezon için hazırlık yapalım." dedi.

"Biz futbolcular olarak elimizden geleni yapıyoruz." diye söyleyen deneyimli oyuncu, konuşmasına şu şekilde devam etti:

"Bazen kötü sonuçlar alınabiliyor, kötü duruma düşebiliyoruz. Bunu hak ettiğimizi düşünmüyorum. Diğer futbolcular iyi bir takım olduğumuzu, daha üst sıralarda bulunmamız gerektiğini söylüyorlar. Bazen psikolojik olarak bu baskıyı kaldıramıyor, kötü sonuçlardan bir türlü kurtulamıyorsunuz. Bazen bir gole, bir pozisyona bakıyor. Ben kesinlikle şans olduğunu düşünmüyorum. Biz bu puanları kendi emeğimizle, hak ederek aldık. İnşallah bundan sonra da puanlar alıp, takımımızı ligde tutacağız." şeklinde konuştu.

KAYNAK: AA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER