Transfer çalışmlarını sürdüren Fenerbahçe, dün Zaha transferiyle tüm yönetim henüz kendine gelmiş değil. Ancak transferde Galatasaray bugüne başka bombalar patlatırken son dakika araya çok sevilen bir Fenerbahçe'linin girmesiyle Galatasaray'a imza atmak üzere olan yıldız oyuncu için devreye girdiği öğrenildi. O yıldız isim için büyük bir Fenerbahçeli Ali Koç'u uyardı ve imza attırmadı.

Bir çalımda Fenerbahçe'den Galatasaray'a

Sezona Tadic ve Dzeko gibi dünyaca ünlü yıldızlaır transfer eden ve özellikle Tadic transferiyle Beşiktaş'a büyük bir çalım atan Fenerbahçe, Zaha'dan yediği çalımlı psikolojik üstünlüğü ezeli rakibi Galatasaray'a kaptırmıştı. Dün ki etkiyi başta ne Ali Koç ne Fenerbahçe taraftarı beklemiyordu. Ancak gelen tepkiler sonra Ali Koç'a güzel bir uyarı da geldi ve Galatasaray'ın anlaşmak istediği oyuncu için Fenerbahçe devreye girdi!

Bir dost telefonu!

Ali Koç, Zaha Galatasaray'a gelirken dün bir telefon aldı. Büyük bir Fenerbahçeli'nin Galatasaray o oyuncuyla anlaşıyor hemen masadan kaldırın ve transfer çalımı atın dediği öğrenildi. O ismin gelmesi Galatasaray'ın da yüksek bir bonservisle bir yıldız satması demekti. Hal böyle olunca gelen telefona sessiz kalmayan Ali Koç transferi bitirin talimatı verdi.

Hakim Ziyech Galatasaray'a imza atıyordu!

Galatasaray 24 temmuz tarihinde bir transfer şovu daha yapacaktı. Hakim Ziyech ile her konuda anlaşmak üzere olan Galatasaray transferi bitirerek hücum hattını tamamlayacaktı. Ancak Hakim Ziyech Galatasarayla masadayken devreye Fenerbahçe girdi!

Ali Koç Hakim Ziyech getiriyor!

kock

Fenerbahçe’de Sportif Direktörü Mario Branco'ya tam yetki veren Ali Koç, Branco'nun özel isteğini kıramayan Hakim Ziyech'in menajeri masadan kalktı. Hakim Ziyech menajeri ile Branco arasında özel bir bağ nedeniyle yıldız isim Galatasaray'a imza atmadı. Hakim Ziyech için özel bir sözleşme ve daha yüksek bir maaş verecek Fenerbahçe, Hakim Ziyech transferini duyuracak. Hakim Ziyech Galatasaray'la anlaşmak üzere olduğu haberini de sosyal medyaya verileceği öğrenildi.

Ancak son gelen bilgilre göre Hakim Ziyech Türkiye'de bir takımda oynarsa bunun Fenerbahçe olacağı öğrenildi. Hakim Ziyech Fenerbahçe'ye gün içerisinde net kararını bildirecek. Yüksek ihtimalle Hakim Ziyech yeni sezonda Fenerbahçe forması giyecek.