Fenerbahçe'den ayrılması kesinleşen Arda Güler, taraftarı iyice kızdıracak hareketlere devam ediyor. Real Madrid ve Barcelona arasında kalan ancak yüksek ihtimalle Real Madrid'e imza atacak olan Arda Güler, sabah saatlerinde taraftarı üzen bir hareket daha yaptı. Taraftarlar artık Arda Güler'e bu kadar da olmaz dedi. Arda Güler Fenerbahçe'ye bunu neden yapıyor merak ediliyor. Arda Güler'in transferinde son durum ve yaptıkları şu şekilde.

Hem Real Madrid hem Barcelona ile anlaştı!

Dün gece Fenerbahçe yönetimine ayrılık haberini duyuran Arda Güler, geleceğiyle ilgili kararı vermekte zorlanıyor. Arda Güler, REal Madrid'in yaptığı son teklifi kabul etmeye hazır olduğu açıkladı. Ancak Barcelona ise Arda Güler ile her konuda anlaşmaya vardı. İki kulüple de anlaşan Arda Güler sadece son kararını vermesi bekleniyor. Fenerbahçe kulübü de hem Arda Güler'in verdiği kararı onaylayacak hemde hem Real Madrid'in hem Barcelona teklifi onaylayacak.

Arda Güler Barcelona'yı seçerse 1 yıl daha Fenerbahçe'de olacaktı!

glr-2

Arda Güler'in gelecek karıyeriyle ilgili Fenerbahçe'nin en çok merak ettiği olay Arda Güler'in Barcelona'ya imza atsa da 1 yıl daha Fenerbahçe'de kalacak olması. Ancak Real Madrid'i seçince o iş öyle olmuyor. Taraftarda buna isyan ediyor.

Arda Güler Real Madrid'i seçerse 1 yıl Bundesliga'da

Real Madrid dünyanın en büyük kulübü olduğunu bir kez daha gösterdi. Gelecek sezon teknik direktörü adı Xabi Alonso'nun takımına Bundesliga'ya Arda Güler 1 yıl kiralanacak ve seneeye Xabi Alonso ile beraber Real Madrid forması giyecek gibi görünüyor.

Fenerbahçe taraftarını sabah saatlerinde mahveden haber!

agl

Arda Güler'in ayrılığı resmi olarak açıklayan haberse, Arda Güler sezon başı sağlık çalışmalarında Fenerbahçe için sağlık kontrollerinde geçmeyecek ve kampa katılmayacağı açıklandı.

Vedalaşmak istemiyor!

Arda Güler için taraftarın sabrını taşıran olay ise Samandıra Can Bartu tesislerine gelip takım arkadaşları ve teknik ekiple vedalaşmak istememesi oldu. Arda Güler takımla vedalaşmadan İspanya'ya gitmek istiyor.

Ancak bir daha Fenerbahçe dönemezsin diyerek Arda Güler ikna edilmeye çalışıyor.