Transferde son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Caner Erkin Galatasaray'a geri mi dönüyor?

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray, sol bek transferi için sürpriz isimler yazılıyor. Galatasaray son dakika transfer gelişmesinde Caner Erkin geri mi dönüyor merak ediliyor!

Fenerbahçe’ye Fred’den iyi haber geldi: Fred ne zaman dönecek? Fenerbahçe’ye Fred’den iyi haber geldi: Fred ne zaman dönecek?

Caner Erkin Galatasaray'a mı dönüyor?

Karagümrükspor'dan Levent Mercan'ı çok isteyen Galatasaray, en son Derrick Köhn transferinde karar kılmıştı. Dün gece stadyumda maçı izleyen ve maç sonunda imzayı atan Derrick Köhn transferiyle sol bek transferi tamamlanmıştı. Resmi imzaların gün içerisinde atılması beklenen Galatasaray'da sürpriz bir ismin geri döneceği iddia edildi.

Caner Erken dönecek mi?

Rıdvan Yılmaz, Levent Mercan sonrası bir türk sol bek Caner Erkin'e teklif gittiği ve Okan Buruk'un devreye girerek bu transferi tamamladığı iddia edilmişti. Eyüpspor ile sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Caner Erkin için Galatasaray'dan açıklama geldi.

İlgimiz bulunmuyor!

Galatasaray yönetimi, ne Okan Buruk'un ne de Arda Turan'ın Caner Erkin transferi için kimseyle görüşmediğini açıkladı. Galatasaray yönetimi bir kez daha Caner Erkin ile ilgilerinin olmadığını açıkladı.

Sporun Dibi Özel