Geride kalan haftada Trabzonspor'u 3 golle yenen ve 17 yıl sonra deplasmanda rakibini mağlup etme başarısı gösteren Çaykur Rizespor, 3 maçından 4 puan çıkararak aynı durumda yer alan Fatih Karagümrük'ü ağırlıyor. Karadeniz temsilcisi evindeki mücadeleden galibiyetle ayrılıp Fırtına karşısındaki zaferini perçinlemek isterken kırmızı siyahlılar ise deplasmandaki 2. galibiyetini almak amacında. Çaykur Rizespor Fatih Karagümrük maçı geniş özeti haberimizde yer almaktadır.

Çaykur Rizespor - Fatih Karagümrük maçı muhtemel 11'leri

Çaykur Rizespor: Gökhan, Halil İbrahim, Emirhan, Mocsi, Muhammet, Varesanovic, Mithat, Olawoyin, Zeqiri, Gustavo, Benhur

Fatih Karagümrük: Dituro, Levent, Dresevic, Ceccherini, Veseli, Adnan, Feghouli, Rohden, Mendes, Can, Lasagna

Çaykur Rizespor - Fatih Karagümrük maçı geniş özeti

Bu akşam oynanacak ve her anı çekişmeye sahne olacak Çaykur Rizespor Fatih Karagümrük maçındaki gollerin yanı sıra tartışmalı pozisyonlar, varsa sarı veya kırmızı kartlarım çıktığı dakikalar ilgiyle seyredilmek isteniyor. Çaykur Rizespor Fatih Karagümrük maçı geniş özeti haberimizde eklenecektir.

Çaykur Rizespor - Fatih Karagümrük maçı golleri

Didi Stadumu'nda oynanacak zorlu karşılaşma öncesi iki takımın sahip olduğu hücum silahları, zorlu ve bir o kadar da keyifli 90 dakika yaşanacağını işaret ediyor. Bu da pozsiyon zenginliği ve gole yakınlık açısındndan umut vaat eden bir müsabaka anlamına geliyor. Taraftarlar golleri izleyebilmek adına araştırmalarda bulunuyor. Çaykur Rizespor Faih Karagümrük maçında atılan golleri seyredebileceğiniz video haberimize eklenecektir.