Fenerbahçe'nin  Marsilya takımından transfer ettiği milli yıldız Cengiz Ünder, formayı giymek için sabırsızlandığı ifade etti.

''En büyük hedefilerinden birisi şampiyon olmak''

 "Taraftarlarımızın karşısına çıkmak için çok heyecanlıyım. Her zaman farklı bir ambiyansı vardı. Umarım her şey çok güzel olur. Bunun için çok heyecanlıyım. Bir an önce sahaya çıkmak istiyorum. Kendimi her zaman hazır görüyorum. En büyük hedeflerimden bir tanesi, tabii ki de şampiyon olmak, bunu da başaracağımıza inanıyorum. İyi bir kadromuz var. Bunu sonuna kadar götüreceğimize inanıyorum."

''Elimden gelenin en iyisini yapacağım''

"Benim için Avrupa deneyimi çok başka oldu. Çok güzel geçti. Ülkemi her zaman Avrupa'da temsil etmek istemiştim. Şu an artık Türkiye'deyim, Fenerbahçe'deyim. Kendimi çok iyi hissediyorum. Her zaman öz güveni yüksek bir oyuncuyum. Sahada elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Bunu da en iyi şekilde göstereceğimi biliyorum."

Cengiz Ünder sözlerine şöyle devam etti:

"Konferans Ligi maçlarını izledim ve iyi başlamak çok önemliydi. 3 maç kazandık ve 1 maç daha kaldı, o maçı da kazandıktan sonra umarım en iyi şekilde, en iyi yerlere gideriz. Çünkü çok kaliteli bir kadromuz var. Bu takımın da çok iyi işler yapacağına inanıyorum. Zaman geçtikte çok çok daha iyi olacağımızı düşünüyorum."