Beşiktaş'ta Şenol Güneş ile birlikte eski günlerine dönüş sinyali veren Cenk Tosun, Türkiye'den farklı takımlardan da teklif aldığını açıkladı.

Beşiktaş Alanyaspor canlı izle bedava kesintisiz kralbozguncu trgoals twitter maç izle Beşiktaş Alanyaspor canlı izle bedava kesintisiz kralbozguncu trgoals twitter maç izle

Valerien Ismael döneminde yedek kalan ancak Şenol Güneş ile birlikte formu yükselen Cenk Tosun, A Sporun sorularını yanıtladı. Kontratından eski hocasına kadar pek çok konuda açıklamada bulundu.

Kontratı uzayabilir

Sezon başında opsiyonlu bir sözleşme imzalayan Cenk Tosun, gelecek sezona dair olarak kontratı hakkınd a"Beşiktaş'a 1+1 yıllık imza attım. +1 yıl performansa dayalı. Belirli sayıda gol ve asist katkısı yaparsam otomatikman uzuyor" dedi.

"İngiltere'de oynamak hayalimdi, gittiğim için pişman değilim" diyen Cenk, "Oyuncularımızın genç yaşta Avrupa'ya gitmelerini destekliyorum. İyi bir deneyim oluyor hepsi için" ifadelerini kullandı. "Futboldan sonra teknik direktörlük planım var. Onun planlamasını yapıyorum şimdiden, antrenmanlardan sonra notlar alıyorum. Hocalarımdan görüş alıyorum" 

Beşiktaş'a imza atmadan önce teklifler aldığını söyleyen Tosun, "Beşiktaş'a geri dönmeden önce Türkiye'den teklif aldım ancak takım ismi veremem. Futbolu inşallah Beşiktaş'ta bırakmak isterim" dedi.