Beşiktaş sportif direktörü Ceyhun Kazancı hakkında çıkan 'Şenol GÜneş gelirse giderim' iddiasına karşılık olarak bir cevapta bulundu.

 Ceyhun Kazancı, konuya dair şu açıklamada bulundu: 

 "Hakkımda çıkan bazı haberler var. Ben teknik direktör belirleneceği zaman argümanları başkana iletirim. Bu konuda karar verici başkandır. Şenol Güneş’i başkan getirmek istese anlaşılıp başkan getirirdi. Burada karar verici kesinlikle başkandır. Ben başkana sunum yaparım, argümanları başkana veririm; başkan karar verir. Benim ‘O gelirse ben giderim gibi’ bir durumum olabilir mi? Yani bu tamamen doğru değil." 

Kazancı, Valerien Ismael ile ilgili ise şunu söyledi: 

“Valerien Ismael, yabancı bir hoca olduğu için daha çok eleştiriliyor diyebiliriz. Yerli hocaların bir tık daha kredisi oluyor. Yerli hocalar daha rahat anlatabilirler. Bu normal bir şey. O kredinin de yabancı hocada bir tık daha az olmasını anlayabiliriz bu da doğal. Teknik direktörümüz Valerien Ismael eleştirileri tabi biliyor. Ancak şu anda yaratılan ortamdaki eleştiriyi anlamak mümkün değil. Biz de anlamıyoruz bu eleştirileri. Teknik eleştirileri anlayabiliriz ama diğer eleştiriler normal değil. Rachid Ghezzal’ın yönetim ile alakalı haberi mesela doğruymuş gibi aksediliyor. İçeride memnuniyetsiz olan hiçbir oyuncumuz yok. Kimsenin oyun mantalitesi ile ilgili sorunu yok.”

kaynak: NTV Spor