NBA takımlarından Cleveland Cavaliers, milli basketbolcumuz Cedi Osman aracılığıyla Kahramanmaraş'ta meydana gelen deprem nedeniyle depremzedelere destek mesajı gönderdi.

Lebron James'ten bir rekor daha! Lebron James'ten bir rekor daha!

Amerikan Ulusal Basketbol Ligi takımlarından Cleveland Cavaliers'te forma giyen milli basketbolcumuz Cedi Osman, Kahramanmaraş'ta meydana gelen deprem nedeniyle depremzedelere destek mesajı yayımladı.

Cavaliers'ın internet sitesi ve sosyal medya hesaplarında yer alan mesajda, "Cavaliers ve NBA ailesi, Türkiye ile komşu bölgelerdeki yıkıcı depremlerden etkilenenlere acil yardım sağlayan yerel ve ulusal organizasyonları desteklemek için çalışıyor." ifadeleri kullanıldı.

Milli basketbolcu Cedi Osman ise yayımlanan videoda, "Ülkemizde yaşanan deprem felaketi nedeniyle çok üzgünüm. Tüm halkımıza geçmiş olsun. Enkaz altındakilere bir an önce ulaşılmasını diliyorum. Dualarım, kalbim, aklım sizinle. Takım ve bireysel olarak da elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Bir daha böyle felaketler yaşanmaması dileğiyle." diye konuştu.