ÇOCUKLAR İNANIN

ÇOCUKLAR İNANIN

Ve işte bu gece sözün bittigi yerdeyiz . Ve ülkenin en büyük, en heyecanlı derbisi geldi çattı . 

Maç öncesi sadece MacMaca okurları için hafta başından beri düşündüklerimi kaleme almak ,sizlerle bu dev derbi için görüşlerimi paylaşmak istedim.

Bu gece Fenerbahçe adına sahaya çıkacak 11‘i biliyorum ama böylesi önemli ve değerli maçta kendi gönül renklerime, camiama karşı sorumluluğundan dolayı paylaşmak istemiyorum. Yalnız şunu diyebilirim ki beklenen bir Fenerbahçe 11 ‘i olmayacak sahada bu gece .Sürpriz var .

Hafta içinden itibaren her iki camiada derbi havasına girdi .Dün önce Fenerbahçe idmanını seyircisine açtı sonra Galatasaray ilk kez kendi stadında yaptığı son idmana taraftarını aldı ve derbi atmosferi adeta doruğa çıktı.

Gelelim bu dev maç ile ilgili görüşlerime ..Benim zerre şüphem yok Fenerbahçe ‘den bu gece kazanması adına ..Nabızlarının nasıl atacağını biliyorum maç boyunca ve seyircisinin de büyük desteğiyle bu derbiyi de kazanacaklarını düşünüyorum ..Hafta başından beri takımdaki bir çok kardeşimle yönetici büyüklerimle konuştum elden geldiğince onlara sezon başından beri en kara gecelerinde hep inanan bir ağabeyleri kardeşleri olarak moral vermeye çalıştım gece sonunda gerek onların gerek benim bu geceye dair ortak yaşayacağımız mutluluğun geleceğinden eminim.

Kaptan Volkan Demirel ile Beşiktaş derbisinden sonra ortaya atılan bir sürü spekülasyon haberin Malatya maçıyla yalana bürüneceğini geçen hafta sizlerle paylaşmıştım ve sonucu gördük bu gece kalesinde yine büyük güç olacak Volkan.

Bu gece Giuliano‘nun iyi oyun oynayıp gerçek bir Fenerbahçeli olabilmesi adına gerekli olan golünü atıp tarihe geçeceğine inanıyorum ..Tek dileğim var maçın hakemi Bülent Yıldırım‘ın maç sonu maçın önüne geçmemesi..Umarım ki alnının akıyla bu dev derbiden çıkar hakem triosu..

En kara gecelerde dediğin yerdeyim çocuklar İnanın bu takım sizin sahip çıkın diye aylardır elden geldiğince camiamızı bir ve diri tutmak için çabalayan biriyim bu gece sonunda özlediğim yek yürek tek ses Fenerbahçe ailesi o günlere hep beraber geri döner ..İnanıyorum ..Çocuklar İNANIN..
Saygılarımla ...

SPORUN DİBİ | LEVENT ÜMİT EROL

YORUM EKLE