Juventus, Şampiyonlar Ligi'nde grubun son maçına Barcelona deplasmanında çıktı.Juve rakibini 3-0 mağlup etti ve grubundan lider olarak çıktı.

Mücadelede 2 gol atan Cristiano Ronaldo maç sonrasında, "Burada 3-0 kazanmanın imkansız olduğunu biliyorduk. Ama çok iyi oynadık. Maçın kilit noktası oyuna girememeleriydi. Barcelona ve Messi, yaşadıkları bu durumu atlatacaklardır" dedi.

Kazandıkları için, "Büyük bir takıma karşı böyle bir galibiyete ihtiyacımız vardı" diyen Cristiano Ronaldo, "Camp Nou'da 3 gol attığınızda, grubu lider olarak bitirmeyi hak ettiğinizden hiç şüpheniz olmasın. Kendimi çok iyi hissediyorum. Hedefleriniz size güven verir. Bu sezon takvim çok sıkışık ve yüksek seviyeyi korumak her zaman zordur. Çok maç var, takım arkadaşlarımla bu maçı kazandığımız için mutluyuz" dedi.

"MESSI'Yİ HİÇBİR ZAMAN RAKİBİM OLARAK GÖRMEDİM"
Kendisi ile sürekli karşılaştırılan Lionel Messi hakkında Ronaldo, "Onunla her zaman samimi ilişkilerim oldu. Onunla 12,13 veya 14 yıl ödül seramonilerini paylaştık. Onu hiçbir zaman rakip görmedim. O her zaman takımı için en iyisini yapmaya çalıştı, ben de öyle. Onunla sürekli iyi ilişkimiz oldu. Leo'ya sorarsanız, size aynı şeyi söyleyecektir. Bununla yaşamak oldukça keyifliydi, bu benim için büyük ayrıcalık" ifadelerini kullandı.

Kaynak:Ntvspor