Dünya Kupası'ndaki performansının yanı sıra Manchester United'dan ayrılığı ile de konuşulan Cristiano Ronaldo'ya ülkesinden de şok geldi. Süper yıldızın ilk 11'de olması istenmiyor.

Portekiz'İn en büyük gol silahı olarak Katar'daki Dünya Kupası'na gelen Cristiano Ronaldo, yaptığı açıklamalar sonrasında Manchester United ile olan sözleşmesi feshedilmişti. Yıldız oyuncu turnvuada şu ana kadar sadece penaltıdan 1 gol atarken performansıyla da eleştiri oklarının hedefi haline geldi. Taraftarlar da ilk 11'de yer almasını istemediğini belirten yorumlar yazıp oy kullandı.

Fransa'nın kadrosunda sadece 2 Fransız olması herkesi şaşırttı! İşte o isimler... Fransa'nın kadrosunda sadece 2 Fransız olması herkesi şaşırttı! İşte o isimler...


Yüzde 70 'hayır' dedi

A Bola'nın haberine göre yapılan ankette Portekizli internet kullanıcılarının %70'i, Cristiano Ronaldo'nun ilk 11'de başlamaması için oy kullandı. Ünlü yıldızın taraftarın bu kararı karşısında ne tepki vereceği bilinmiyor.


Messi'nin gerisinde kaldı

Portekiz Milli Takımı ile toplamda 194 maça çıkan Cristiano Ronaldo 118 kez fileleri havalandırdı. Messi ile rekabette olan Ronaldo Arjantinli oyuncunun gerisinde kaldı. Dünya Kupası'nda 8 golü bulunan Ronaldo Avusturalya ağlarını sarsarak 9 golü ulaşan Messi'nin gerisinde kaldı.