İngiliz yıldız Dele Alli'nin Beşiktaş'a transfer bitme aşamasına geldi. Belgeler konusunda bir aksilik yaşanmazsa yıldız oyuncu yarın Karagümrük ile oynanacak maçı Vodafone Park’ta izleyecek.

Beşiktaş Yö netimi, bir transferde daha sona yaklaştı.  Siyah-Beyazlılar, yaklaşık 10 gündür kadrosuna katmak için uğraştığı Dele Alli’de mutlu sona ulaştı. İngiliz oyuncuyla her konuda anlaşan yönetim, kulübüyle de el sıkıştı. Resmi imza için artık prosedürlerin tamamlanması bekleniyor.

Yönetim, 26 yaşındaki yıldız orta saha oyuncusunu yarın oynanacak Karagümrük maçında taraftarın önüne çıkarmayı planlıyor. Alli, Vo dafone Park’taki yerini alıp, maçı tribünden izleyecek. Yıldız futbolcunun sahadaki yerini ne zaman alacağı ise idmanlardaki durumundan sonra netlik kazanacak.

Dele Alli'den şampiyonluk sözleri! Dele Alli'den şampiyonluk sözleri!

LAMPARD: SAYGI DUYMALIYIZ

Everton Menaceri Frank Lampard da 26 yaşındaki oyuncunun ayrılacağını duyurdu. İngiliz çalıştırıcı, “Dele Alli’ye bir ilgi var. Kendisiyle uzun süre bu konu üzerinde konuştuk. Bunun detaylarına girmeyeceğim. Herkes için doğru çözümü bulmalıyız. Alli’nin tercihine ve kariyerine saygı duymalıyız” ifadelerini kullandı.