Beşiktaş'ın sezon başında kiralayarak takım kazandırdığı Dele Alli istenen katkıyı verememiş ve zaman zaman tepkilerin de hedefi olmuştu. İngiliz futbolcu hakkında konuşan Şenol Güneş'in ifadeleri yıldız oyuncunun takımdan ayrılabileceğine işaret olabilir. Peki, Dele Alli Beşiktaş'tan ayrılacak mı? O sözler sonrası gözler deneyimi futbolcuda.

Karagümrük Beşiktaş Maçı Şifresiz Bein Sports 1 izle jest yayın canlı kralbozguncu Selcuksports Karagümrük Beşiktaş Maçı Şifresiz Bein Sports 1 izle jest yayın canlı kralbozguncu Selcuksports

Dünya Kupası için verilen arada kamera karşısına geçen Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş oyuncularını değerlendirmişti. Özellikle Masuaku ve Dele Alli üzerinden giden deneyimli çalıştırıcının sözleri ise olay olmuştu. Güneş; "Dele Alli gider mi, gitmez mi bilmiyorum ama çalışmayla çok değişeceğini düşünüyorum. Dibe vurmuş durumdayken çıkış yapabilir. O bana bir adım atarsa, ben ona üç atacağım. Ondan faydalanabiliriz ama bu şekilde devam ederse konuşulacak bir şey yok" demişti.


Dele Alli Beşiktaş'tan ayrılacak mı?

Bu sözler ardından gözler Beşiktaş'ın Nijerya asıllı İngiliz futbolcusu Dele Alli'ye çevrildi. Yüksek maaşı bulunan oyuncuyu göndermek kolay değil. Ancak Şenol Güneş Alli yerine farklı bir oyuncusunu sahaya sürerek yıldırma politikası uygulayabilir. Yine de Masuaku gibi kendisinin de ayrılma ihtimali bulunuyor.